Půjčovna osobních i nákladních vozidel

Nejlevnější povinné ručení

Povinné ručení rozhodně není žádná levná záležitost, nad kterou by začátkem roku jen tak šlo mávnout rukou. Každý majitel vozidla by měl na sjednání zákonného pojištění hledět a rozhodně jej nezanedbávat. A na první pohled by se mohlo zdát, že levné pojištění je skutečně výhra. Na druhou stranu to ale není zase taková pravda. Nejde totiž jen o to, mít levné pojištění, ale musí být i po všech stránkách výhodné.

Levně, ale výhodně

Některé typy příliš levného pojištění totiž ani zdaleka nepředstavují takové výhody, jako kdybyste si za povinné ručení připlatili. Nejčastěji se u levných pojištění můžete setkat s limitem minimálního krytí škod, které rozhodně není dobré podceňovat. Nikdy nemůžete vědět, jakou dopravní nehodu způsobíte, kolik bude účastníků a zda dokonce nebudou někteří poškozeni na životech či zdraví. V takovém případě byste na levném pojištění mohli spíš ztratit, než že by se vám vyplatilo. Částku, kterou byste na pojištění ušetřili, byste ve finále mohli doplatit.

Při sjednávání povinného ručení tedy platí, že byste neměli hned ze začátku sáhnout po té nejlevnější nabídce. Nejdříve si ověřte rozsah služeb, výhody onoho pojištění a pochopitelně i jiné nabídky, které si snadno můžete porovnat přímo na internetu za pomoci jednoduchých porovnávačů zaměřených na pojištění.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Povinné ručení a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.