Půjčovna osobních i nákladních vozidel

Měsíční archív: Červen 2013

Autopůjčovna Zlín

I ve Zlíně se najde hned několik autopůjčoven, kde si můžete z rozsáhlé nabídky osobních i nákladních vozidel vybrat právě to auto, které se vám bude krátkodobě nebo dlouhodobě hodit nejvíce. A vždy záleží jen na vás, pro jaké vozidlo se rozhodnete a jaké si nakonec taky odvezete. Důvodů, proč ve Zlíně vyhledat autopůjčovnu, může být hned několik.

Velmi snadno se může stát, že se svým vozidlem nabouráte nebo že vypoví své služby a vy se budete muset co nejdřív postarat o to, abyste za něj měli alespoň na čas náhradu. A všichni víme, jak je to se zajištěním náhradního vozidla po dobu opravy, případě s koupí toho zcela nového. Nějakou dobu to trvá.

Pokud vyhledáte autopůjčovnu ve Zlíně, pak můžete mít k dispozici jakýkoli automobil a to už během několika hodin. Nezapomeňte si ale vybírat pečlivě a připravte se na to, že předem budete muset složit i nějakou tu zálohu. Záloha je vratná ihned poté, co vozidlo společnosti opět vrátíte a to v takovém stavu, v jakém vám bylo auto půjčeno. 

Autopůjčovny ve Zlíně zajišťují kompletní služby a to nejen v oblasti poradenství, ale i vyřízení pojistné události v případě, že s půjčeným vozidlem způsobíte dopravní nehodu nebo se stanete jejím účastníkem. I k takové nepříjemné události může dojít a i to je jeden z důvodů, proč vybírat spolehlivou autopůjčovnu ve Zlíně.

Vložil Půjčovny aut | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autopůjčovna luxusních aut

Pod luxusním autem si každý z nás může představit něco zcela jiného. Obecně sem ale patří vozidla dražší, luxusnější a mnohonásobně lépe vybavenější, než ta, která si kupujeme běžně ať už v autorizovaných prodejnách nebo bazarech. Zkrátka a dobře se jedná o auta, která na silnicích zcela běžně nevidíme, a když už ano, všichni se za nimi otáčíme.

  • sportovní luxusní auta 
  • terénní luxusní auta 
  • luxusní limuzíny 

Běžné autopůjčovny nemají ve své nabídce mnoho luxusních aut, ale pokud se zaměříte na speciální půjčovny, pak zajisté nebudete zklamáni. Samozřejmě je ale nutné počítat s mnohem vyšší cenou za půjčovné, než by se vám mohlo dostat u klasických osobních nebo nákladních vozidel. U luxusních vozů se cena za půjčovné může vyšplhat až na 1 500,- Kč za den, zatímco u klasických osobních vozidel, se kterými se v dnešní době málokdo spokojí, se můžete dočkat ceny okolo 500,- Kč za den. Rozdíl to je poměrně velký a to zvlášť, pokud si luxusní vozidlo potřebujete půjčit i na několik dní nebo týdnů.

V případě, že si luxusní vozidlo půjčujete na více dní, můžete se dočkat výrazné slevy. Půjčovny luxusních vozidel navíc najdete v téměř každém větším městě, kde se na pobočce můžete dohodnout nejen na ceně, ale i na době pronájmu a ihned si vozidlo odvézt po složení zálohy.

Vložil Půjčovny aut | Štítek , , , | Zanechat komentář

Nejlevnější autopůjčovna Brno

I Brno přináší několik desítek možností, kde si můžete libovolně zapůjčit osobní nebo nákladní automobil za určitý poplatek. Co se týče cen, většina společností má ceny nastaveny podle svého, dle rozsahu služeb a jiných faktorů, které hrají významnou roli. Obvykle se ale cena za půjčení osobního automobilu pohybuje okolo 500,- Kč na den, u nákladních automobilů je cena mnohdy mnohem vyšší a to okolo 800,- Kč na den.

I když se na první pohled nemusí zdát, že cena je vysoká, pokud si potřebujete vozidlo půjčit v Brně na delší dobu, pak by se to mohlo pěkně prodražit. A to nejen z hlediska samotné půjčky, ale i nákladů na pohonné hmoty, které si zcela pochopitelně budete muset uhradit zcela sami.

Autopůjčovny Brno jsou často vyhledávány nejen jako půjčovny dodávek, ale i v případě, že bouráte nebo se poškodil váš osobní automobil a vy nemáte nárok na náhradní vozidlo. Pokud auto k práci nebo běžnému životu skutečně potřebujete a je nezbytné, pak se i v tomto případě můžete obrátit na půjčovny osobních vozidel v Brně.

Vždy je navíc nutné, abyste vozidlo vrátili v takovém stavu, v jakém vám bylo zapůjčeno. Vždy je vozidlo do rukou pronajímatele předáváno s plnou nádrží, kompletně vyčištěné a nepoškozené.

Vložil Půjčovny Brno | Štítek , , , | Zanechat komentář

Nejlevnější autopůjčovna Praha

V Praze je mnoho možností, kde si výhodně zapůjčit osobní i nákladní automobil. Stačí jen najít tu nejvýhodnější autopůjčovnu a během několika hodin už nebudete muset jezdit hromadnou dopravou a tlačit se mezi lidmi.

Možná se to na první pohled nezdá, ale i v Praze se dají najít ty nejvýhodnější ceny, stačí jen dobře a pečlivě hledat. A kdo hledá, ten najde. Mimo jiné jednu z výhodných autopůjčoven, které mají svou pobočku a hlavní působnost v Praze najdete dokonce i v jednom z předchozích článků.

Na co je třeba dbát

V první řadě dbejte na to, aby mělo zapůjčené vozidlo veškerá platná pojištění. I s cizím vozidlem by se vám totiž snadno mohlo stát, že se stanete účastníkem dopravní nehody a platit všechno z vlastní kapsy? To by se rozhodně nechtělo nikomu z nás. V druhé řadě je to perfektní technický stav zapůjčeného vozidla. Ten je třeba si ověřit a je dobré vybírat jen z takových půjčoven, které jsou ověřené, a je zde větší pravděpodobnost, že i jejich vozidla budou v tom nejlepším technickém stavu.

V zásadě ale záleží jen na vás, jakou společnost si nakonec vyberete a zda se budete rozhodovat hlavně podle ceny, která je pro většinu z nás stejně nakonec rozhodující.

Vložil Půjčovny ve městech | Štítek , , , | Zanechat komentář