Půjčovna osobních i nákladních vozidel

Měsíční archív: Květen 2013

Autopůjčovna dodávek Ostrava

Potřebujete převést větší množství věcí z jednoho místa na druhé? Pokud ano, ale nemáte k tomu odpovídající dopravní prostředek, pak je zde možnost zapůjčit si dodávku. Zcela pochopitelně za poplatek, ale kdo by chtěl například při stěhování převážet jednotlivé, těžké a velké kusy nábytku hromadnou dopravou v Ostravě? Rozhodně nikdo. Půjčovna dodávek nebo jiných větších aut se tak pro vás stává tím nejlepším řešením.

BESKYD cars

BESKYD cars je jednou z mnoha společností, která se zaměřuje v Ostravě i okolí na půjčení dodávek. Není to ale jen půjčovna, je to i pomoc a poradna v oblasti servisu motorových vozidel, jejich čištění a zajištění kompletního servisu ohledně pojištění vozidel a osob v autě převážených. Hlavní prioritou je pochopitelně ona půjčovna.

Pokud chcete ušetřit, pak bezpochyby sledujte akční nabídky na internetových stránkách společnosti. Dostane se vám tak výrazných slev v oblasti servisu a prohlídek vašeho osobního nebo dodávkového vozidla, v oblasti jeho čištění a kompletního úklidu nebo doplnění klimatizace. Na tom všem můžete značně ušetřit, pokud budete vědět, na jakou společnost se obrátit.

Co se týče půjčování dodávek, můžete si vybírat nejen z mnoha značek jednotlivých vozidel, ale i dle jejich výkonu motoru nebo délky.

Záleží totiž jen a jen na vás, jaké vozidlo si nakonec půjčíte.

Vložil Půjčovny ve městech | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autopůjčovna Alimex

Alimex je jednou z mnoha společností, které u nás zajišťují půjčení aut na delší i krátkou dobu. Prakticky záleží jen na vás, na jak dlouhou dobu budete potřebovat půjčit vozidlo. Společnost Alimex sídlí v Praze, ale provozuje i několik poboček po celé České republice. Vždy je výhodné zaměřit se na pobočku, která sídlí ve vašem městě nebo alespoň regionu. Jen tak si zajistíte, že za dopravu budete platit minimální poplatky. Navíc se přímo na místě můžete dohodnout s pronajímatelem vozidla, za jakou cenu a na jakou dobu vám bude vozidlo půjčeno. U Alimex si můžete vybírat hned z několika typů a značek osobních vozidel.

Ceník najdete na stránkách

Důležitým kritériem pro výběr toho správného osobního vozidla, které si chystáte půjčit, je zcela pochopitelně jeho cena. Podle ceny se většina z nás nakonec rozhoduje. Pokud byste se snad chtěli informovat o cenách pronájmu jednotlivých vozidel, máte tu možnost přímo na internetových stránkách společnosti Alimex. Nutno podotknout, že Alimex patří mezi jedny z nejlevnějších na trhu. Všechna vozidla určená k pronájmu mají zajištěné veškeré odpovídající pojištění i navigaci, která se hodí zejména těm, kteří s vozidlem vyrazí do neznámých končin.

Už máte jasno v tom, kde si pronajmete vozidlo s komplexními službami a navíc za tu nejnižší cenu?

Vložil Autopůjčovny | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autopůjčovna minibusu

Minibus vám poslouží podobně, jako obytný vůz nebo karavan. Ovšem s jednou velkou výjimkou. Minibus totiž nemá k dispozici veškeré prostory na spaní, přípravu jídla nebo společnému posezení nad dobrým obědem. Slouží výhradně k přepravě většího množství cestujících, například skupiny přátel, kteří se rozhodli společně vyrazit na dovolenou.

V minibusu můžete zcela bez problémů přepravit až okolo 10 osob a méně, podle toho, jaký typ vozidla si nakonec zvolíte. Minibusy jsou ideálním řešením, jak se jedním vozidlem dopravit například na dovolenou do oblíbeného Chorvatska.

Během cesty se můžete s přáteli střídat v řízení a na místě určení si už jen zajistit ubytování nebo si jej sjednat předem, než se vůbec na dovolenou vydáte. Ono ubytovat větší počet lidí taky není právě nejjednodušší záležitost. Minibus si ale můžete zapůjčit i ze zcela jiných důvodů.

 • poznávací zájezdy ve skupinách 
 • celorodinná dovolená 
 • služební cesty 
 • firemní akce 
 • sportovní akce

U minibusu se navíc nemusíte obávat toho, že by na něj bylo zapotřebí speciálního řidičského oprávnění, bohatě vám postačí řidičský průkaz na osobní vozidlo.

Vždy dbejte na to, aby měl minibus platné havarijní pojištění i povinné ručení a byly zajištěny asistenční služby a to i v zahraničí.

 

Vložil Na dlouhé trasy | Štítek , , , | Zanechat komentář

Půjčovna obytných vozů

Chystáte se na dovolenou nebo jen několikadenní projížďku po České republice? Pokud ano, pak zajisté musíte mít kde bydlet, kde složit hlavu, když přijde čas ke spánku a případně si i připravit něco dobrého k jídlu.

Ceny pronájmů jsou v dnešní době poměrně vysoké, a pokud máte rodinu, pak pravděpodobně pomýšlíte hlavně na cestování, nikoli na usídlení se na jednom místě. Obytná vozidla  jsou v tomto případě nejlepším řešením, jak si zajistit veškerý komfort v jednom velkém autě. Proč jsou vlastně tak výhodné?

Jednou z mnoha výhod je, že můžete během dovolené, ať už je to kdekoli, procestovat jakákoli místa a nikde nemusíte platit pronájem za apartmán, chatu nebo dokonce hotelový pokoj. Obytné vozy jsou totiž určeny i na dlouhé cesty a to nejen u nás, ale i do zahraničí.

Vybavení obytného vozidla na cesty:

 • sprcha i WC 
 • televize a DVD 
 • nosič kol v zadní části 
 • postele pro několik lidí 
 • sporák, lednička i nádobí 
 • úložné prostory 
 • prostor ke stolování 

A mnoho dalších vymožeností na vás čeká v některých obytných vozech, které se po dobu cestování stanou vašim druhým domovem, který budete jen velmi těžko opouštět. Dbejte na to, aby každý ze zapůjčených obytných vozidel měl k dispozici jak navigaci, tak i dálniční známku nebo platné pojištění.

 

Vložil Na dlouhé trasy | Štítek , , , | Zanechat komentář

Půjčovna dodávek Brno

V Brně je hned několik možností, kde si za výhodnou cenu pronajmou na krátkou i dlouhou dobu kvalitní dodávku. Důležité je vědět, jaké vozidlo potřebujete a na jak dlouhou dobu. Pak už jde prakticky všechno úplně samo. Jak na to?

V první řadě si vyberte společnost, která nabízí pronájem dodávek za nejvýhodnější cenu. Pamatujte ale i na to, že do dodávky se vejde jen omezené množství a proto zvažte, zda se vám nevyplatí například pronájem kamionu a to na kratší dobu, který převezete mnohem větší množství věcí nebo zboží. V této souvislosti ale vzniká i otázka řidičského oprávnění, které na kamion nemá zrovna každý běžný řidič.

Myslete proto dopředu. Dbejte, aby půjčovna zajišťovala následující služby pro vás a vaše pohodlí.

 • přistavení dodávky na místo určení 
 • zajištění dálniční známky pro daný rok 
 • zajištění navigace ve vozidle 
 • možnost zapůjčení upínacích prostředků zdarma 
 • zajištění vozidla v perfektním technickém stavu 
 • možnost vybrat si z různých dodávek 

Vždy záleží jen na vás, jakou dodávku si vyberete, jaká bude její velikost nebo dokonce výkon motoru. Vždy ale dbejte na to, abyste dodávku zpět vrátili přesně v takovém stavu, v jakém jste si ji zapůjčili. Mimo jiné byste se měli přesvědčit o tom, zda má dodávka aktuálně platné veškeré pojištění a to nejen zákonné, ale dokonce i to havarijní.

 

Vložil Půjčovny Brno | Štítek , , , | Zanechat komentář

Půjčovna motocyklů

Jste milovníci rychlých motorových strojů jen na dvou kolech? Pokud ano, pak máme pro vás variantu, jak si dokonale užít jízdu na motorce, ale přitom si ji nemuset kupovat. Taková motorka toho totiž obnáší víc, než si možná na první pohled myslíte.

Výhody půjčovny motorek

Bezpochyby je jednou z mnoha výhod, že si nemusíte pořizovat jednak samotnou motorku, v druhé řadě si nemusíte ani pořizovat samotné vybavení, jako jsou motorkářské kombinézy, boty na motorku nebo helma.

Nejde totiž jen o samotnou cenu motorky, ale když k ceně přičtete ještě vysokou cenu za speciální oblečení, můžete se vyšplhat i na několik desítek tisíc. Svou roli zde hraje pochopitelně i kvalita pořizovaného oblečení.

V půjčovnách si můžete půjčit nejen motorku, ale dokonce i veškeré vybavení, bez kterého na silnici vyjet nemůžete. Některé půjčovny mají dokonce k dispozici několik typů silničních motorek od nejsilnějších až po nejslabší. Nemohou chybět ani motorky pro děti, které jsou podstatně menší, nemají takový výkon a jsou zcela přizpůsobeny stylu jízdy dítěte. Cena za půjčovné se odvíjí od jednotlivých cenových kalkulací daných půjčoven. Půjčovné je většinou o něco dražší v době sezóny, záleží ale i na době, během které budete motorku užívat.

Pohonné hmoty si vždy musíte zajistit zcela sami, nejsou tedy v ceně.

Vložil Levné půjčovny | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Půjčovna bagrů

Bagr rozhodně není něco, co by měl každý z nás doma uskladněno na zahradě nebo dokonce v garáži. Tato těžká technika, která značně většině z nás usnadňuje práci je velmi finančně náročná. I to je jeden z důvodů, proč v případě potřeby, většina z nás volí právě půjčovnu bagrů nebo jiné, této podobné techniky.

Půjčovna totiž vyřeší všechny vaše starosti. Proč je tedy mnohem lepší, půjčit si bagr a nekupovat si jej? Jedním z hlavních důvodů jsou už jen samotné opravy, které byste museli za normálních okolností provádět, kdyby byl stroj ve vašem vlastnictví.

Celá věc navíc funguje velmi jednoduše. Stačí si jen vybrat půjčovnu ve vašem městě nebo alespoň kraji a dle domluvy může bagr během jednoho dne stát na vaší zahradě. Půjčovnu je ale třeba vybírat nejen dle ceny, ale i dle možnosti obsluhy samotného stroje. Většina firem totiž požaduje buď zkušenosti v rámci řízení tak obrovského stroje, nebo vám zajistí řidiče, kterého pochopitelně budete muset zaplatit.

Heslo většiny půjčovny bagrů zní, proč byste měli jámu kopat sami, když to za vás může udělat jiný stroj? A je tomu skutečně tak. Proč byste měli namáhat své síly a zbytečně ztrácet čas, když s bagrem může být práce hotová už během jednoho dne?

Vložil Autopůjčovny | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Půjčovna čtyřkolek

Čtyřkolky jsou oblíbeným motorovým strojem, na kterém se rád projede snad každý z nás. Na druhou stranu se ale nejedná o žádnou levnou záležitost, do které byste investovali pár tisíc korun a čtyřkolka stále fungovala jako nová. Některé čtyřkolky jsou totiž až dvakrát poruchovější, než klasická osobní auta a jejich opravy by se mohly vyšplhat až na několik tisíc. Navíc se téměř vždy jedná jen o sezónní vozidla, kterým není odpuštěno pojištění. S čtyřkolkou se můžete volně pohybovat po silničních komunikacích a tak musíte pravidelně uhradit i povinné ručení.

Pro mnohé z nás se tak stává jednodušší varianta, čtyřkolku si půjčit. Nejen, že nemusíte platit povinné ručení nebo se starat o stav pohonných hmot, ale jediné, co pro pořádnou projížďku musíte udělat je, že uhradíte poplatek za půjčení. Ten zcela pochopitelně není nijak nízký, obvykle se cena pochybuje okolo 600,- Kč/30 minut. Výjimkou jsou dětské čtyřkolky, u kterých je většinou cena podstatně nižší. Snížit cenu můžete i tím, že je k projížďce přizván větší počet osob a díky skupině tak získáváte výraznou slevu. To pochopitelně neplatí u všech půjčoven. Záleží jen na tom, jak mají cenovou kalkulaci jednotlivé půjčovny nastavenou.

V každém případě taková projížďka s přáteli po nerovném terénu rozhodně stojí zato.

Vložil Levné půjčovny | Štítek , , , | Zanechat komentář

Nejlevnější povinné ručení

Povinné ručení rozhodně není žádná levná záležitost, nad kterou by začátkem roku jen tak šlo mávnout rukou. Každý majitel vozidla by měl na sjednání zákonného pojištění hledět a rozhodně jej nezanedbávat. A na první pohled by se mohlo zdát, že levné pojištění je skutečně výhra. Na druhou stranu to ale není zase taková pravda. Nejde totiž jen o to, mít levné pojištění, ale musí být i po všech stránkách výhodné.

Levně, ale výhodně

Některé typy příliš levného pojištění totiž ani zdaleka nepředstavují takové výhody, jako kdybyste si za povinné ručení připlatili. Nejčastěji se u levných pojištění můžete setkat s limitem minimálního krytí škod, které rozhodně není dobré podceňovat. Nikdy nemůžete vědět, jakou dopravní nehodu způsobíte, kolik bude účastníků a zda dokonce nebudou někteří poškozeni na životech či zdraví. V takovém případě byste na levném pojištění mohli spíš ztratit, než že by se vám vyplatilo. Částku, kterou byste na pojištění ušetřili, byste ve finále mohli doplatit.

Při sjednávání povinného ručení tedy platí, že byste neměli hned ze začátku sáhnout po té nejlevnější nabídce. Nejdříve si ověřte rozsah služeb, výhody onoho pojištění a pochopitelně i jiné nabídky, které si snadno můžete porovnat přímo na internetu za pomoci jednoduchých porovnávačů zaměřených na pojištění.

Vložil Povinné ručení | Štítek , , , | Zanechat komentář

Povinné ručení Česká pojišťovna

Česká pojišťovna patří mezi jednu z největších pojišťoven u nás. Zároveň se může pyšnit poměrně širokou nabídkou služeb v rámci pojištění. A nejde jen o samotné pojištění vozidla, ale i o pojištění v rámci nás, osob. Česká pojišťovna navíc nabízí všem řidičům komplexní pojištění vozu, které zahrnuje jednak povinné ručení, a také havarijní pojištění vozidla.

Komplexní pojištění vozidla

Rozsah služeb je v tomto případě velmi široký. Značně ale můžete i ušetřit a je třeba před sjednáním zvážit, zda se vám vůbec takové pojištění vyplatí. Ke komplexnímu pojištění automaticky získáváte:

 • povinné ručení 
 • havarijní pojištění 
 • asistenční služby 
 • úrazové pojištění 
 • bonusy 

V případě asistenčních služeb jsou služby k dispozici jak v případě nehody, tak i v případě, že se vaše vozidlo na cestách porouchá. V každém z případů bude na místě někdo, kdo za vás vzniklou situaci vyřeší. Co se týče úrazového pojištění, to je platné nejen pro řidiče vozidla, ale i pro všechny ostatní účastníky v autě. Ať už jsou to dospělí nebo děti, je to jedno, pojištění platí ve všech případech. Nutno podotknout, že pojištění je na 100% platné a kryje všechny vzniklé škody jen v případě, že v případě nehody nebyla překročena například povolená rychlost.

I na styl jízdy je totiž nutné brát zřetel.

Vložil Nabídka pojišťoven | Štítek , , , , | Zanechat komentář